רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

איך בוחרים חלונות אלומיניום


איך בוחרים חלונות אלומיניום :
בבחירת חלונות לבית חשוב להתייחס לפונקציונאליות של החלון: גודל, כמות אור נכנסת, נוחות שימוש והזזה, אטימות מפני לחות ורטיבות, אך גם ליופי והאסתטיקה של החלון. החלון האידיאלי יהיה גם פונקציונאלי וגם יוסיף יופי לבית. חלונות אלומיניום הם היום סוג החלונות המבוקש והפופולארי ביותר בקרב בעלי בתים.
בשוק ישנו היצע רחב של סוגים, צורות ואיכויות שונות של חלונות אלה. כאשר מחליטים להשקיע בחלונות אלומיניום, כדאי ללכת לטובים ביותר. כל-שלב מציעים מגוון רחב של חלונות בלגיים ואלומיניום, במבחר גדלים, צורות וצבעים. אנו מחזיקים רק את חלונות האלומיניום של החברות האיכותיות והמובילות בשוק. אנשי המקצוע שלנו מומחים בתחומם, וישמחו לעזור לכם לבחור את החלונות המתאימים ביותר לביתכם, מבחינת הנוחות והעיצוב.
חלונות אלומיניום של כל - שלב: חלון לכל סלון
עיצוב הבית הוא הגשמת חלום. כל אחד שבונה בית יודע איך היה רוצה שהבית שלו ייראה. מכיוון שלחלונות תפקיד חשוב במראה הבית ועיצובו, אנו כאן כדי לעזור לכם להגשים את החלום! לחברת כל-שלב מבחר עצום של דגמי חלונות אלומיניום. אך אם מתוך מבחר זה לא תמצאו את החלון שחלמתם עליו, אל דאגה, השירות שלנו כולל גם מחלקה מיוחדת המתמחה בהתאמה אישית של חלונות. אנשי המקצוע המיומנים שלנו יעזרו לכם לעצב את החלון שעליו חלמתם, בלי פשרות!
סוגי חלונות אלומיניום כוללים את הדגמים הבאים:
חלונות פתיחה: סוג החלון הקלאסי, הנפתח פנימה על ידי ידית. החלונות ניתנים לפתיחה מהצד או מלמעלה. דגמים אלה מתאימים בעיקר לחלונות קטנים ובינוניים.
חלונות הזזה: חלונות הנוסעים על מסילה מצד לצד. דגם חלון זה מתאים לחלונות בינוניים וגדולים, כמו חלונות המפרידים בין הסלון לחצר.
חלונות בלגיים: חלונות עם פרופיל ברזל או אלומיניום דומיננטי, המשווים לבית מראה עתיק וחם.
החלונות יכולים להגיע במבחר צורות וגדלים: מרובע, מלבני וצר, ואפילו עם קשת עגולה בראש החלון. הם מגיעים הם מבחר סוגי זכוכית כגון: זכוכית חלבית או אפורה כדי שניתן יהיה לשלוט על חדירת האור ועוצמתו, וכן יכולים להגיע עם תריסי אלומיניום חשמליים.
מסגרות אלומיניום מתאימות עבור חלונות ועבור דלתות אלומיניום. דלתות אלומיניום מתאימות בעיקר לבתים פרטיים או למבנים מסחריים.
מקצועיות ללא פשרות
ידע מקצועי, חלונות איכותיים, מסירות ואמינות הם הכלים שלנו לעזור לכם בהתקנת החלון המושלם!