רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

אלומיניום קליל

מוצרי אלומיניום של חברת קליל – מידע
חברת קליל אשר נוסדה בשנת 1950 היא החברה הגדולה ובנוסף גם המובילה בארץ בתחום הפיתוח, הייצור והשיווק של מערכות אלומיניום. אנו בכל שלב מאמינים שיש לתת ללקוח את המוצר הטוב והאיכותי ביותר, מאחר והמותג קליל הוא המוביל בתחום חלונות ודלתות אלומיניום בארץ אנו בוחרים לעבוד עם מוצרי החברה. קליל נמצאת בכל הקשת הרחבה של תחומי הבנייה, זאת בשל ניסיונה הרב והמוניטין החיובי שחברה זו צברה במשך השנים.
מוצרי אלומיניום קליל – לעיצוב קליל ופשוט
חברת קליל מייצרת מגוון רחב מאוד של עבודות הכוללות חלונות, דלתות, תריסים, קירות מסך, מחיצות פנים, מעקות, חלונות ראווה וכו'. כל אלו מוצעים ללקוחות מהתחום העסקי והציבורי. ללקוחות הפרטיים קליל מציעה סדרות ייחודיות ומעוצבות לבית כמו למשל סדרת 'קליל בלגי' . בנוסף, מציעה החברה את סדרת 'מג'יקליל' היא סדרה של חלונות אלומיניום ייחודיים לחברה ויש עליהן גם פטנט רשום, זאת מיוחס לשיטת הפתיחה הייחודית שלהן אשר מאפשרת לפתוח את כנפי החלון לכוון פנים החדר. דבר שימושי, אסטטי וגם נח לניקוי.
חברת קליל אלומיניום גם הוציאה סדרה ייחודית למשרד שנקראת 'קליל אופיס'. ובנוסף סדרות מגוונות אחרות שניתן לשלב בכל מיני מקומות כמו סדרת 'קליל קלאסי', 'קליל כפרי' ועוד. ניתן להתייעץ לגבי כל אחת מן הסדרות על ידי כל חברה, קבלן או אדריכל שמשתמש במוצריהם.
מוצרי קליל הם ייחודיים, ומעניקים אחריות כפולה למשך שנתיים. מהי אחריות כפולה? האחריות היא גם על מוצריה (החומר וכמו כן רכיבי ההתקנה), וגם על ההתקנה עצמה.למעשה, אחריות זו מעניקה 'רוגע' כי קיבלתם מוצרי קליל אלומיניום מקוריים בהחלט ואיכותיים, ובנוסף לכך גם 'הרווחתם' שירות של תיקונים במידה ותזדקקו לו.