רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

חלון בלגי

חלון בלגי לעיצוב משודרג
באופן כללי, חלון בלגי מיועד לאנשים שרוצים לעצב את ביתם בסגנון חם וכפרי ופחות בסגנון האורבני העירוני, בשל האופי החם שחלון בלגי משדר, ניתן לשלב חלונות בלגיים בצורה נפלאה ביחד עם שלל גדול של ריהוט וצבע.
בנוסף חלון בלגי הוא פתרון טוב למי שרוצה לשלב חלון בפינת החדר, כיוון שחלון מסוג זה משתלב היטב עם הפינה. כך, נוצר מצב שהוא חלק ממנה שלא כמו בחלונות אחרים בהם יש הרגשה שהפינה מפריעה לחלון.
חלונות בלגיים מעוצבים – אין סוף צבעים וסגנונות
ניתן לשלב מגוון רחב מאוד של סוגי זכוכיות בתוך חלונות בלגיים. החל מזכוכית פשוטה דרך זכוכיות טריפלקס (המכילה שכבה נוספת של פילם בין שתי שכבות) וכלה בזכוכית מבודדת שבה השכבה הכלואה היא שכבה של אוויר שחוסכת בצורה הכי משמעותית בהוצאות הבידוד.
חלונות בלגיים ייצבעו בדרך כלל בצבעי קרם לבן או צבע לבן בהיר כיוון שצבע זה יעניק לבית מראה שליו וסולידי. אך בנוסף, הם יכולים להופיע גם בצבעים כהים יותר לרוב ממשפחת הירוקים והאפורים כאשר בגזרה זו יופיעו לרוב עם גימור מגורען.
בתהליך בחירת הצבע חשוב לבדוק אם הפרופילים עומדים בתקן הצביעה, כיוון שבמידה והצביעה אינה התבצעה בצורה נאותה הדבר עלול לגרום להתקלפות של צבע וליצירת חלודה בכל מקום שבו יישרט.
נוסיף שהחלון הבלגי הוא פיתרון מעולה לאנשים שרוצים ליצור בביתם אווירה כפרית חמימה ושתשמש מסגרת לנוף שנשקף מביתם. כשחשוב לציין שבעזרת הידע והמומחיות שלנו ב"כל שלב" החלונות הבלגיים שיותקנו יראו מושלם בתוך הבית, וחשוב לציין - שלהתקין רשתות לחלונות אלה, יצילו אותך בקיץ מכל הזוחלים והחרקים שיוצאים להם החוצה.