רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

חלונות אלומיניום בעיצוב אורבני

חלונות אלומיניום בעיצוב אורבני :
עיצוב אורבני או עירוני, הוא עיצוב אופנתי וחדשני, אך גם נקי וסולידי. בשנים האחרונות הטרנד העיצובי בנוי על קווים נקיים וישרים, צבעים סולידיים עם פה ושם כתמי צבע מגוונים. גם החלונות מצטרפים לקו נקי ואורבני זה, על מנת לתת את הגימור הנכון לעיצוב הבית. ניתן למצוא חלונות אלומיניום וגם סוגי חלונות בלגיים המעוצבים במיוחד בקו הפשוט והנעים למראה.
אם גם אתם מעצבים את ביתכם בסגנון האורבני, היוקרתי, כדאי גם לכם להיכנס אלינו לכל-שלב. המומחים שלנו בעלי ידע וניסיון רבים בתחום של חלונות אלומיניום וכן חלונות בלגיים, ילוו אתכם בתהליך בחירת החלון המתאים לעיצוב הבית שלכם.
חלונות אלומיניום בעיצוב אורבני: התחכום שבפשטות
עיצוב בקווים נקיים, בקווים ישרים וסולידיים ללא עומס של סלסולים ודוגמאות, נמצא כמקנה שלווה, רוגע ושקט. דווקא הקו הנקי והעדין, שנראה במבט ראשון "קר", עושה בדיוק את ההיפך, משדר ביתיות, חום ונועם. החלונות האורבניים הם חלונות בעלי "נוכחות" עם פרופיל עבה ובולט, המוסיף יופי וצבע לחדר. בנוסף, אלה חלונות בעלי רמת אטימות גבוהה מפני גשם, רוח וחום. חלונות אלה מתאימים לבתים פרטיים, לדירות מגורים עירוניות וגם למשרדים ולמבני ציבור.
ישנם כמה סוגי חלונות אורבניים:
חלונות הזזה: סוג חלון זה מתאים לפתחים גדולים, כגון חלונות לסגירת מרפסת, או חלונות מעבר מן הסלון לגינה.
חלונות פתיחה בציר כנף: חלונות הנפתחים פנימה. מתאים לחלונות קטנים ובינוניים.
כל - שלב: מקצוענות ואיכות ללא פשרות
אנו בכל שלב מתמחים בביצוע עבודות אלומיניום: התקנת חלונות בלגיים וחלונות אלומיניום, דלתות אלומיניום ועוד. אנו מקפידים על בחירת החלונות של החברות האיכותיות בשוק. הצוות המקצועי שלנו כולל מומחי עיצוב המכירים את כל הטרנדים האופנתיים, ויודעים להתאים את החלון המתאים לעיצוב הבית, מבחינת היופי והאיכות. כמו כן כולל הצוות שלנו מומחי התקנה ואחזקה לחלונות אלה.
אנו נלווה אתכם במקצועיות ובמסירות לאורך כל הדרך, משלב בחירת החלון מתוך המגוון הרחב, ועד שלב התקנת תריסי וחלונות אלומיניום. כל המוצרים שלנו מגיעים עם אחריות כך שבמידה ומשהו מתקלקל או לא מתפקד כראוי, אנו שם כדי לדאוג שתהיו מרוצים ותקבלו את הטוב ביותר.